13,29 euro brutto/h

Dam pracę w Holandii na budowie – Monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, Limburgia

  • Miasto lub region: Limburgia
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 18 grudnia 2017 06:37

W rejonie Limburgii do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii na budowie w charakterze montera instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Miejsce pracy:
Holandia
Stawka:
Od 13,29 euro brutto/h + nadgodziny, weekendy i święta dodatkowo płatne
Opis stanowiska:
Instalacja oraz serwis systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych według projektu wykonawczego

Wymagania:
– doświadczenie na w/w stanowisku potwierdzone certyfikatami
– dobra znajomość j. angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego,
– znajomość rysunku technicznego
– brak przeciwskazań do prac na wysokości
– zaangażowania i sumienności w realizacji zleconych zadań,
– mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.
Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe.
Bezpłatne zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (domy jednorodzinne, 5 osobowe, pokoje dwu – lub jednoosobowe.
Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
Opiekę polskiego rezydenta.

Termin składania podań: 31.12.2017
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
+48 510242586
+48 502124974

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/
Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 8215a3237a07107c

ilość wszystkich wyświetleń: 857, dzisiaj: 1