8,87 euro/h brutto

Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji ciastek bez języka Amersfoort

  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 1 grudnia 2016 22:34

Poszukujemy pracowników bez znajomości języka do zatrudnienia w zakładzie z Amersfoot. Od zaraz możliwa praca w Holandii na produkcji ciastek i pieczywa z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Amersfoort, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,87 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją ciastek, pizzy oraz pieczywa

Wymagania:

  • dyspozycyjność na pół roku
  • umiejętność pracy na czas
  • możliwość pracy na zmiany
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • odpowiedzialność

Oferta skierowana do kobiet i par spełniających jeden z poniższych warunków:

  • nie podjęcie pracy przez okres minimum 12 miesięcy
  • osoby na wiekówce
  • pozostawanie bez pracy przez 3 miesiące od uzyskania dyplomu

Oferujemy:

  • zakwaterowanie na miejscu
  • przejazd do Holandii
  • płatny urlop po kilku tygodniach
  • pracę na podstawie legalnej holenderskiej umowy
  • wsparcie koordynatora
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zgłoszenia aplikacyjne należy wysyłać na adres: kobylka@covebo.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-ciastek-od-zaraz-amersfoort/

ID ogłoszenia: 26583e0aeaf033b

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii od zaraz na produkcji ciastek bez języka Amersfoort”

  1. Wraz z chłopakiem bylibyśmy zaintereesowani .

    • Witam jestem zainteresowana oferta pracy w polsce pracowalam na produkcij wiec nie jest mi to spacjalnie obce j.angielski komunikatywnie znam , pytanie moje czy jest mozliwosc podjecia pracy w parze chcialabym wyjechac z narzeczonym?