do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie dań bez znajomości języka Eindhoven

  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 05:02

Oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka holenderskiego na produkcji przy pakowaniu dań gotowych. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz w Eindhoven dla Polaków z językiem angielskim.

Stanowisko: Pakowacz dań gotowych
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: do uzgodnienia
Miasto: Eindhoven, Holandia

Zakres zadań:

  • prace w fabryce na produkcji dań gotowych
  • zadania związane będą z wytwarzaniem i kontrolą przebiegu posiłków
  • obowiązkiem będzie również etykietowanie oraz pakowanie gotowego wyrobu do skrzynek

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zmotywowanie, pracowitość
  • rzetelność
  • dyspozycyjność na 6 miesięcy
  • dużą zaletą będzie posiadanie referencji oraz aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • wsparcie w sprawach urzędowych, tak jak np. przy wyrobieniu numeru SOFI
  • dla chętnych możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania
  • raz w tygodniu wypłata pensji
  • atrakcyjne zarobki
  • przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a zakładem pracy
  • ubezpieczenie
  • dodatkowe wynagrodzenie za pracę zmianową

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

rzeszow@hobij.pl z dopiskiem w nagłówku: PAKOWANIE POSIŁKOW

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-bez-jezyka-pakowanie-dan-eindhoven/

ID ogłoszenia: 425587445ee893af

2 komentarze na “Dam pracę w Holandii od zaraz pakowanie dań bez znajomości języka Eindhoven”

  1. Maciej Budzeń na 10 stycznia 2017 @ 12:10

    CURRICULUM VITAE
    Maciej Budzeń
    ur.13.04.1973 zam. 58-130 Żarów ul. Łokietka 12b/12
    tel.505716758 e-mail maciejbudzen@gmail.com
    EDUKACJA
    1988-1993-Technikum Chemiczne w Żarowie
    specjalność-analiza chemiczna
    1995-1997-Policealne Studium Ekonomiczne we Wrocławiu
    specjalność-ekonomika i organizacja przedsiębiorstw
    2000-2003-Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu
    kierunek-zarządzanie i marketing
    specjalizacja-handel międzynarodowy
    PRACA
    01.09.1993-31.12.1997-“Żaroszamot”S.A. Żarów
    stanowisko-laborant- badania fizyko-chemiczne materiałów ogniotrwałych, kruszyw i betonów.
    01.01.1998-31.08.1998-“Żaroszamot”S.A. Żarów i “Magnezyty”Świdnica S.A.
    stanowisko-specjalista ds. marketingu- kompleksowe usługi marketingowe.
    01.06.2000-31.07.2000-“KRAUSE” sp.z o.o. w Świdnicy
    stanowisko-pracownik działu marketingu- kompleksowe usługi marketingowe.
    09. 2000-09. 2003- nieoficjalnie-” Merkury II” s.c. Świdnica
    stanowisko-specjalista ds logistyki i marketingu- kompleksowe usługi marketingowo-logistyczne.
    Zagranica
    praca w Unii Europejskiej 2003-2016 (z przerwami)
    wrzesień 2003- sierpień 2004- Hiszpania- Valencja, Alcarras- zbiór owoców.
    październik 2006-grudzień 2006-Czechy-Pilzno- “Panasonic”-praca na linii, pakowanie sprzętu RTV (telewizory).
    grudzień 2006- czerwiec 2008-Hiszpania- Teneryfa- uprawa, pielęgnacja, opryski, zbiór owoców i warzyw.
    czerwiec 2008- kwiecień 2009-Holandia- Norwijk, Breda- recykling surowców wtórnych, uprawa, pielęgnacja, pakowanie sadzonek.
    czerwiec 2009- sierpień 2009-Belgia-Bruge- uprawa, pielęgnacja, zbiór warzyw.
    maj 2010- sierpień 2011-Holandia- Alsmeer, Liese- salon meblowy “Rivera Meison”, stolarnia Elka”, magazyn “The Containery”
    przepakowywanie, kontrola jakości mebli, praca na produkcji, obsługa maszyn, wydawanie, przyjmowanie, kontrola jakości osprzętu.
    październik 2011- grudzień 2011-Niemcy- Kirscheim-magazyn-hurtownia “Amazon”- zbieranie, realizacja zamówień.
    październik 2012- październik 2013-Holandia- Tilburg, Wilwijk- fabryka wełny mineralne “Cultilen”,drukarnia laserowa “Pronty”- produkcja, kontrola jakości, pakowanie, obsługa maszyn, drukarek laserowych.
    październik 2013- marzec 2016- Niemcy- Lipsk, Gernscheim, Bremen- magazyn “DSV”, “My Toys” , “BLG Logistic”- komisjonowanie art. spożywczych,przemysłowych, chemii gospodarczej, pakowanie, skanowanie kontrola jakości, załadunek, wysyłanie zabawek,części do Mercedesa
    maj 2016- sierpień 2016-Holandia-Eindhoven- magazyn ‘Sherpenstuin’-pakowanie warzyw.

    JĘZYKI
    komunikatywny-angielski, czeski, hiszpański, niemiecki,rosyjski, słowacki
    UKOŃCZONE KURSY
    komputerowy, zarządzanie małą firmą
    ZAINTERESOWANIA
    sport,polityka,ekonomia
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji(zgodnie z ustawa z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych Dz.u.nr133 poz.188 z dnia29.08.97.

  2. Witam,wraz z mezem jestesmy zainteresowani oferta pracy,jestesmy pracowici bez nalogow i dyspozycyjni od zaraz .Prosze o kontakt 516593314 .Z pozdrowieniami Sylwia.

Zostaw odpowiedź do Maciej Budzeń