do uzgodnienia

Dam pracę w Holandii od zaraz produkcja kanapek bez znajomości języka 2017 Losser

  • Miasto lub region: Losser
  • Kraj: Holandia
  • Opublikowany: 29 stycznia 2017 21:46

Ogłoszenie pracy w Holandii do podjęcia od zaraz na produkcji kanapek. Oferta z Losser skierowana do Polaków bez znajomości języka holenderskiego przy obsłudze maszyn i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Losser, Holandia
Zarobki: do ustalenia
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówień
  • obsługa maszyn produkcyjnych, między innymi krajalnicy, urządzenia do rozdrabniania, pakowania oraz skanera
  • pracownik odpowiedzialny będzie również za zamawianie produktów niezbędnych do prac produkcyjnych

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmiany
  • umiejętność porozumiewania się i pisania w języku niemieckim lub angielskim
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy biurowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność obsługi komputera
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • możliwość zorganizowania zamieszkania oraz ubezpieczenia
  • wysokie wynagrodzenie
  • umowę na czas określony
  • dla chętnych opcja zapewnienia płatnie komunikacji miejskiej

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani prosimy o zgłaszanie się poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-na-produkcji-kanapek-bez-znajomosci-jezyka-losser/

ID ogłoszenia: 3495887acdebd9fe