12,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu terminala lotniska Bremen od zaraz

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 29 grudnia 2016 01:23

Aktualnie poszukujemy chętnych osób do podjęcia zatrudnienia na lotnisku z Bremen. Dostępna od zaraz oferta zmianowej pracy w Niemczech dla przy sprzątaniu terminala.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50 euro za godzinę brutto plus dieta za każdy przepracowany dzień w wysokości 25 euro

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

  • praca polega na sprzątaniu terminala lotniczego przez 8 godzin dziennie
  • do zadań pracownika będzie należało odkurzanie, mycie podłóg, wynoszenie śmieci oraz czyszczenie siedzeń
  • osoba zatrudniona będzie również odpowiedzialna za sprzątanie toalet oraz dokładanie artykułów higienicznych

Wymagania:

  • rekomendacje od poprzednich pracodawców
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • motywacja i chęć do pracy
  • dobre zorganizowanie
  • duża samodzielność
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową oraz wysoką dietę
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania na miejscu
  • pomoc rezydenta mówiącego po polsku
  • szansę rozwoju zawodowego
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, CV w języku niemieckim należy wysyłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu terminala lotniska, Bremen”

ID ogłoszenia: 8155864478a23eb7

ilość wszystkich wyświetleń: 2780, dzisiaj: 2

4 komentarze na “Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu terminala lotniska Bremen od zaraz”

  1. Witam oboje z mężem zainteresowani jesteśmy podjęciem pracy.Tel kont.793790163

  2. "Dam prace w Niemczech przy sprzataniu terminala lotniska Bremen od zaraz" na 31 grudnia 2016 @ 01:11

    Witam.Oboje z partnerem jestesmy zainteresowani oferta.Pozdrawiamy.

  3. "Dam prace w Niemczech przy sprzataniu terminala lotniska Bremen od zaraz" na 31 grudnia 2016 @ 01:13

    Wraz z partnerem jestem zainteresowana oferta.Pozdrawiamy.