od 11,50 € brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka kierowca kat.B dostawca pizzy od zaraz Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 marca 2022 22:27

Dla kierowcy kat.B możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu jako dostawca pizzy bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: od 11,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca we włoskiej restauracji dla kierowców przy rozwożeniu pizzy i innych dań kuchni włoskiej;
  • rozwożenie jedzenia. pobieranie opłat oraz wykonywanie prostych prac fizycznych w restauracji.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • konieczność nauczenia się przed wyjazdem około 100 podstawowych słów w języku niemieckim;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • samochód służbowy do rozwożenia zamówień;
  • kartę paliwową i telefon komórkowy;
  • płatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • bezpłatne obiady;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-dostawcy-pizzy-hamburg-2022/

ID ogłoszenia: 46662460b7e2176a