2500 - 2850 € brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par na produkcji kremu czekoladowego Kolonia

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2023 21:51

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii bez znajomości języka. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 2500 – 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej przy produkcji kremu czekoladowego;
  • najpierw pracownik przejdzie szkolenie z BHP oraz obsługi urządzeń;
  • zadania są przydzielane w zależności od zapotrzebowania;
  • dostarczanie produktów i dbanie o ich wysoką jakość;
  • wykonywanie prac manualnych przy taśmie oraz napełnianie słoików.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć rozwijania się;
  • zaangażowanie oraz sumienność;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • atutem będzie znajomość języka.

Oferujemy:

  • pełny etat;
  • świadczenia socjalne;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie i dodatki;
  • odzież roboczą;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • możliwość wypracowania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 04/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-dla-par-od-zaraz-produkcja-kremu-czekoladowego-w-koln/

ID ogłoszenia: 2986436e7e4e424a