13,00 € brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez języka dla par pakowanie pralinek od zaraz Lipsk

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 stycznia 2021 17:23

Zatrudnienie w Lipsku dla par bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek. Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech dla pakowaczy. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy ręcznym pakowaniu czekoladowych pralinek;
  • praca odbywa się z przestrzeganiem reżimu sanitarnego;
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • energiczność;
  • rzetelność;
  • umiejętność przestrzegania zasad BHP;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę na pół roku;
  • ubezpieczenie;
  • pracę od zaraz;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • na miejscu odpłatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail: NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Praliny Lipsk 01/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-pralinek-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 38760083f18dc101