1800-2300 €/m-c brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z obuwiem od zaraz Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 marca 2018 23:05

Aktualna oferta zatrudnienia w hurtowni z Düsseldorf dla kandydatów bez znajomości języka niemieckiego. Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z obuwiem sportowym.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: od 1800 do 2300 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni z obuwiem sportowym
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówionych towarów oraz przygotowywanie paczek do wysyłki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wystawianie listów przewozowych, zabezpieczanie przesyłek na czas
  • transportu oraz wydawanie ich kurierowi

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • pełna samodzielność
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • dopłaty do posiłków
  • wysokie premie za wydajność
  • dokument potwierdzający niekaralność

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: “Magazyn z obuwiem sportowym 03.2018 Düsseldorf”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 8305aaabef0c7019