1680 euro/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji dań włoskich dla par Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 marca 2017 04:27

Fabryka gotowych dań włoskich z Hamburga poszukuje od zaraz pary do pracy w Niemczech na produkcji. Oferta bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków gotowych do pilnego wyjazdu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 1680 euro/mc brutto

Zakres zadań:

  • praca w firmie zajmującej się produkcją włoskich dań – głównie pizzy oraz makaronów
  • mycie, krojenie, szatkowanie
  • przygotowywanie sosów oraz porcjowanie składników
  • wyrywkowa kontrola jakości
  • pakowanie produktu finalnego
  • mycie oraz konserwacja maszyny produkcyjnej

Wymagania:

  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • samodzielność, zaangażowanie, pracowitość
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdolność do wykonywania zadań bezkonfliktowo w zespole
  • komunikatywność
  • doświadczenie w pracy na produkcji artykułów spożywczych wymagane u jednej osoby na parę
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • otwartość i przyjazne nastawienie

Zapewniamy:

  • zamieszkanie odpłatne, koszt miesięczny to 150 euro od osoby lub 250 euro od pary
  • umowę o pracę zgodną z niemieckimi standardami
  • początkowo zatrudnienie na 3 miesiące próbne a dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc rezydenta porozumiewającego się w języku polskim

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende-arbeit@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: produkcja-dan-wloskich03/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-par-na-produkcji-dan-wloskich-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 53158bde932da01e