2450 - 2850 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz produkcja kosmetyków Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 31 stycznia 2023 21:06

Fabryka z Düsseldorf potrzebuje od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na produkcji kosmetyków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2450 – 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • obsługa linii produkcyjnej;
  • dbanie o jakość produkcji;
  • pakowanie gotowych produktów;
  • zdejmowanie produktów z taśmy oraz wstępne ich magazynowanie.

Wymagania:

  • szybkie uczenie się nowych rzeczy;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • dokładność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • szkolenie pracownicze;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc od osoby albo 400 € na mc od pary;
  • możliwość rozwijania się;
  • dodatki do wynagrodzenia.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych i z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. pkos/d5/02/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-kosmetykow-fabryka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 62263d9476b42383