2650 € brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka produkcja lodów od zaraz Berlin

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 10 maja 2023 22:24

Fabryka z Berlina szuka od zaraz pracowników produkcji do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka na produkcji lodów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2650 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji lodów i deserów mrożonych;
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie składników;
  • obsługiwanie różnych maszyn;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów;
  • pakowanie gotowych produktów i naklejanie etykiet;
  • przygotowywanie produktów do wysłania;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy i czyszczenie maszyn.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dokładność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • łatwe przyswajanie nowych informacji;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • energiczność;
  • punktualność;
  • atutem będzie znajomość języka.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • niemiecką umowę;
  • pełny etat;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji;
  • odzież roboczą;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 05/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/produkcja-lodow-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-fabryce-z-berlina/

ID ogłoszenia: 730645be80a1288a