9 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla kierowcy kat.B bez znajomości języka Mannheim

  • Miasto lub region: Mannheim
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 01:41

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na stanowisku kierowcy kat.B przy transporcie warzyw i owoców. Oferta z Mannheim dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B
Miasto: Mannheim, Niemcy
Stawka godzinowa: 9 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik busem będzie przewoził towary w wyznaczone miejsca
  • rozładunek i załadunek samochodu dostawczego
  • dbanie o powierzone auto
  • inne zadania zlecane przez koordynatora, w tym również praca na magazynie
  • dzień pracy rozpoczyna się o 3 na magazynie

Wymagania:

  • zmotywowanie
  • mile widziana gotowość do nauki języka i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • punktualność
  • energiczność, pracowitość
  • brak uzależnień
  • prawo jazdy kat.B
  • bezproblemowa umiejętność prowadzenia busa
  • możliwość zabrania ze sobą obuwia ochronnego z noskami

Zapewniamy:

  • pracę na okres 12 tygodni
  • zatrudnienie od zaraz
  • raz na tydzień zaliczka w wysokości 50 euro
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz wypadkowe
  • za 4 euro dziennie, pracownik ma zapewniony ciepły posiłek
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 9,50 euro/doba
  • koszt sprzątania na koniec to 25 euro – sprzątanie wykonuje firma zewnętrzna

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • niemcy@bispol.com z dopiskiem w nagłówku: Kierowca kat.B

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-jako-kierowca-kat-b-bez-jezyka-mannheim-przewoz-owocow-i-warzyw/

ID ogłoszenia: 39458f677c064745

ilość wszystkich wyświetleń: 1565, dzisiaj: 1