od 13,85 € brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka produkcja batonów od zaraz Augsburg

  • Miasto lub region: Augsburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 3 marca 2023 21:57

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech na produkcji batonów. Zatrudnienie w fabryce z Augsburga także bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: od 13,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy produkcji słodyczy czekoladowych;
  • obsługiwanie urządzeń produkcyjnych po wcześniejszym przeszkoleniu;
  • wykonywanie prostych zadań manualnych przy linii produkcyjnej;
  • pakowanie oraz naklejanie etykiet;
  • kontrolowanie jakości gotowych produktów.

Wymagania:

  • sumienne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 3 zmiany;
  • strój służbowy;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Zgłoszenia, mogą być w języku polskim, należy wysyłać na adres e-mail:

polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-od-zaraz-przy-produkcji-batonow-czekoladowych-w-augsburgu/

ID ogłoszenia: 86664024a634a598