8,80 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech dla par bez znajomości języka Kolonia pakowanie ciastek

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 20:21

Producent ciastek z Kolonii poszukuje pracowników do pakowania wyrobów przy taśmie produkcyjnej. Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Kolonia

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Praca odbywa się w fabryce produkującej ciastka kruche.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za pakowanie gotowych wyrobów zgodnie z deklarowaną wagą.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość
  • zwinność
  • optymizm
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w stabilnej firmie
  • zatrudnienie dla par bez znajomości języka
  • możliwość podwyższania swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie wiadomości e-mail z CV należy przesłać na adres:
ogloszenie@wygaslo

ID ogłoszenia: 749559e5dd52a09b

ilość wszystkich wyświetleń: 2172, dzisiaj: 1