10,84 EUR/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2018 dla par bez języka na produkcji batonów Hamburg

  • Miasto lub region: Hamburg
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 16 października 2018 19:44

Oferta pracy w Niemczech na produkcji batonów bez znajomości języka i doświadczenia. Fabryka słodyczy z Hamburga od zaraz zatrudni pary z Polski. Zakwaterowanie jest bezpłatne na czas umowy!

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Niemcy, Hamburg.

Wynagrodzenie: 10,84 EUR/h brutto.

Wakaty: 4.

Zadania na stanowisku:

  • obsługa, konserwacja i utrzymanie w czystości maszyn produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • pilnowanie ciągłości produkcji.

Wymagania wobec przyszłych pracowników:

  • zaświadczenie o niekaralności;
  • ważna książeczka sanepidowska;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • energiczność, zręczność;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania – jeden pokój dla pary;
  • dokładne wdrożenie w obowiązki;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • umowę na niemieckich zasadach;
  • przyjazny i zawsze pomocny zespół;
  • pomoc we wszelkich sprawach “papierkowych”.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim, pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-batonow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 6995bc619dd1203e