9,50 euro za godzinę brutto

Dam pracę w Niemczech dla par od zaraz bez języka produkcja zabawek Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 21 lutego 2016 20:46

Fabryka z Dortmundu przyjmie od zaraz pary do pracy w Niemczech, na produkcji zabawek z różnych tworzyw sztucznych. Oferta bez znajomości języka dla Polaków gotowych podjąć zatrudnienie za granicą.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,50 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • praca odbywa się przy taśmie lub stole montażowym;
  • montaż elementów zabawek zgodnie ze wskazaniem;
  • pakowanie oraz kontrola jakości;
  • poprawianie ewentualnych niedociągnięć;
  • praca ma charakter powtarzalny.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • plusem będzie doświadczenie na analogicznym stanowisku;
  • mile widziana znajomość języka, jednak nie jest to konieczne;
  • sprawność fizyczna oraz dobre zdrowie;
  • bystry umysł i logiczne myślenie;
  • umiejętność szybkiego wykonywania zadań;
  • uczciwość i odpowiedzialność.

Zapewniamy:

  • pracę dla par;
  • szkolenia wstępne oraz pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • pomoc rezydenta na miejscu;
  • zakwaterowanie płatne 250 lub 200 euro od osoby;
  • stabilne zatrudnienie na jasnych zasadach;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

dringende@europe.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: produkcjazabawek02/16

Zgłoszenia w języku niemieckim zostaną rozpatrzone szybciej.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-zabawek-dortmund/

ID ogłoszenia: 86856ca09841f6e1

14 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech dla par od zaraz bez języka produkcja zabawek Dortmund”

  1. Witam jestem gotowy podjac prace na owym stanowisku
    Prosze o kontakt

  2. Witam jesteśmy gotowi podjac prace na owym stanowisku
    Prosze o kontakt 695-244-116

  3. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą. Mam 16 lat, będzie to moja pierwsza w życiu praca w życiu. Jestem osobą prawowitą, uczciwą, zdrową wysportowaną, punktualną i zaangażowaną, znam na poziomie komuniktywnym j.angielski, ale prace najwcześniej mógłbym podjąć od końca czerwca do wrzesnia, ponieważ jestem jeszcze uczniem. Mój kolega jest również zainteresowany, wiec jeśli jest taka możliwość chcielibyśmy pracować razem.

  4. produkcjazabawek02/16 na 26 lutego 2016 @ 11:00

    Witam jesteśmy gotowi do pracy prosze o kontakt 730673790

  5. Witam jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny pod nr 665381219

  6. Przemysław na 29 lutego 2016 @ 16:15

    Witam jestem zainteresowany ta praca.Mam 24 lata wykształcenie wyższe.Mój nr tel 726744835

  7. misiek07 na 4 marca 2016 @ 16:45

    witam jesteśmy z żoną zainteresowani wyjazdem od zaraz jesteśmy statecznym małżeństwem bez nałogów w wieku 40 lat żona bardzo dobrze porozumiewa się językiem niemieckim a ja troszkę słabiej pracowaliśmy w Niemczech w przemyśle warzywnym proszę o pilną odpowiedź pozdrawiam

  8. Arkadiusz na 14 marca 2016 @ 12:57

    Witam, jestem bardzo zainteresowany Państwa pracą. Jestem osobą ambitną, kompetętną i bardzo szybko uczącą się nowych zadań. Proszę o kontakt pod nr. 782 278 287

  9. Witam.
    Jestem
    zainteresowany
    pracą.
    Pracowałem
    przy naprwach elektronicznych oraz mechanicznych w znanyc firmach zajmującymi się produkcją takimi jak TOSHIBA, BOSH, LG. Proszę o
    kontakt pod
    numer +48
    534-175-290
    Dziękuje

  10. Malgorzata na 10 kwietnia 2016 @ 17:56

    Jestem zainteresowana oferta pracy z moim partnerem. Prosze o kontakt pod nr tel 501 209 226

  11. Witam!!! Jesteśmy z Żoną zainteresowani waszą ofertą pracy proszę o kontakt pod numerem telefonu+48 730 123 678 . Pozdrawiam

  12. Witam serdecznie. Wraz z dziewczyną poszukujemy pracy na okres wakacyjny. Proszę o kontakt 605043952

  13. Witam jestem zainteresowana w raz z mezem numer kontaktowy 889 173 097Pozdrawiam.

Zostaw odpowiedź do Arkadiusz