13 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech Drezno od zaraz przy sprzątaniu w klubie fitness i siłowni

  • Miasto lub region: Drezno
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 lutego 2017 20:00

Poszukujemy pracowników do podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu siłowni i klubu fitness. Oferta aktualna od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Drezno, Niemczy
Stawka godzinowa: 13 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • porządkowanie sal do ćwiczeń fitness oraz siłowni
  • wycieranie maszyn oraz dezynfekowanie
  • opróżnianie koszy
  • sprzątanie toalet, przebieralni i pryszniców
  • mycie podłóg

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin na dzień
  • pierwsza umowa będzie podpisana na okres próbny
  • dla pracowników najrzetelniejszych istnieje możliwość zatrudnienia na stałe
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • na pierwszą umowę zapewnione jest zamieszkanie w wynajętych pokojach a później wsparcie w wynajęciu kwatery

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem o pracę proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższy adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie siłowni i klubu fitness, Drezno″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-w-klubie-fitness-ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 215589a1224d8610