11,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech na magazynie AGD bez znajomości języka Lipsk od zaraz

  • Miasto lub region: Lipsk
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 9 października 2016 00:25

Od zaraz możliwe zatrudnienie na magazynie małego AGD z Lipska. Aktualna oferta pracy w Niemczech dla 3 Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: pracownik magazynu

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 11,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu zadań na magazynie ze sprzętem małego AGD
  • w zakres obowiązków pracownika wchodzi zbieranie zamówień, rozładowywanie dostaw, liczenie towarów oraz monitorowanie ich stanu
  • osoba zatrudniona dba o zachowanie porządku na magazynie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • dostępność od zaraz
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • umiejętność racjonalnego myślenia

Oferujemy:

  • pracę od zaraz dla 3 osób
  • mieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • wsparcie rezydentów
  • w nagłych przypadkach pomoc medyczną
  • ubezpieczenie pracownicze
  • przejrzyste zasady współpracy
  • szansę na awans dla najlepszych pracowników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres: Leiharbeiter@solution4u.com.

W wiadomości należy umieścić nr. ref.: magazyn-agd/10/16 oraz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-magazynie-agd-bez-jezyka-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 40057f80f7d0f325

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech na magazynie AGD bez znajomości języka Lipsk od zaraz”

  1. Jestem zainteresowany praca prosze o kontakt 886 373 228

Zostaw odpowiedź do Krisss