12,50-15,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka Berlin na magazynie hurtowni AGD

  • Miasto lub region: Berlin
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 7 września 2018 19:29

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie hurtowni AGD z Berlina. Zatrudnienie bez znajomości języka dla odpowiedzialnych i uczciwych Polaków. Pracodawca oferuje również zakwaterowanie.

Miejsce: Berlin, Niemcy.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Stawka godzinowa: 12,50-15,50 euro brutto.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień od klientów hurtowni;
  • pakowanie, zabezpieczanie i wysyłka towaru;
  • ważne jest aby artykuły AGD były dobrze zabezpieczone folią stretchową, aby nie uległ uszkodzeniu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • niekaralność – ważne zaświadczenie;
  • możliwość rozpoczęcia pracy zmianowej od zaraz;
  • samodzielność w działaniu;
  • skrupulatność;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i własny samochód.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w terminie;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • dokładne szkolenie;
  • możliwość wykupienia tanich obiadów;
  • umowę o pracę na niemieckich zasadach;
  • zakwaterowanie płatne 200 euro miesięcznie.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV drogą elektroniczną, pod podany poniżej adres e-mail. Aplikacja musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Nie pobieramy opłat przed wyjazdem do Niemiec.

e-mail: nutzliche-arbeit@workmail.com

Nr. ref. m/a/09/18.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-art-agd-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 9975b9252e6029c9