9,85 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka jako kierowca kat.B dostawca Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2018 01:59

Ogłoszenie dobrze płatnej pracy w Niemczech jako kierowca kat.B. Od zaraz zatrudnimy w restauracji z Düsseldorf osoby bez znajomości języka do rozwożenia pizzy.

Stanowisko: kierowca kat.B, dostawca

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,85 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie na stanowisku kierowcy będzie dowożenie pizzy do klientów oraz pobieranie należności

Wymagania:

  • umiejętność utrzymywania dobrych relacji z klientami
  • status osoby niekaranej
  • znajomość topografii miasta
  • ważne prawo jazdy kat.B od co najmniej 2 lat
  • szybkie uczenie się
  • umiejętność prowadzenia różnych samochodów
  • chęć do nauki podstawowych zwrotów w języku niemieckim
  • dobre nastawienie

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające w obowiązki dla pracowników
  • służbowy samochód
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • zakwaterowanie na miejscu za 150 euro miesięcznie
  • przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem “Kierowca kat.B – dostawca pizzy w Düsseldorfie – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 1425ada41377b6b3

ilość wszystkich wyświetleń: 890, dzisiaj: 1