14 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków sprzątanie kina Bremen

  • Miasto lub region: Bremen
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 maja 2017 16:11

Multipleks z Bremen posiada wakat na stanowisku sprzątaczki. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka od zaraz przy sprzątaniu sal kinowych, toalet itp.

Stanowisko: Personel sprzątający
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy
Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Obowiązki:

  • praca fizyczna w multipleksie z Bremen
  • osoba zatrudniona dba o porządek w całym kinie a szczególnie dokładnie sprząta toalety, część restauracyjną oraz sale kinowe
  • praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej od poniedziałku do niedzieli
  • dobre zdrowie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • umiejętność pracy samodzielnie oraz zespołowo
  • optymizm
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane będzie doświadczenie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne dodatki i możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę na okres 3 miesięczny z możliwością przedłużenia
  • pomoc w sprawach formalnych
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego mieszkania

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV, LM oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem w nagłówku: „sprzatanie-kina/05/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-kina-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 319590dcb048fe04

ilość wszystkich wyświetleń: 1491, dzisiaj: 1