1680 euro/mc brutto + zamieszkanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz Dortmund bez języka na produkcji wafelków

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 17 września 2016 04:46

Atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz na produkcji wafelków w czekoladzie. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Dortmundu z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji wafelków
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Miasto: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: 1680 euro miesięcznie brutto z zakwaterowaniem lub opcja bez zakwaterowania w cenie 1860 euro brutto

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych polegających na obsłudze maszyn, odmierzaniu składników i kontroli jakości w celu przygotowania nadzienia do wafelków

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • premie i bonusy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “produkcja-wafelków9/16” należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:
dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-wafelkow-w-czekoladzie-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 80057dc7bf1beaaf

14 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz Dortmund bez języka na produkcji wafelków”

  1. jestem zainteresowany tą ofertą pracy mogę zacząć od zaraz janusz tel 799 817 385

  2. Witam jestem zainteresowany ta oferta moge zaczac od zaraz. Tel 519575945

  3. produkcja-wafelków9/16″ na 21 września 2016 @ 08:09

    Jestem zainteresowana praca tel 660047670.

  4. jestem zainteresowana ta pracą 605 460 069 …..mam 50 lat

  5. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, możemy zacząć od zaraz mamy swoje auto więc nie będzie problemu. Proszę o kontakt 724642073

  6. jestem zainteresowana tą ofertą pracy tel.608 465 399

  7. mogę zacząć pracę od poniedziałku

  8. Jestem zainteresowany pracą.
    Moge zaczać od zaraz .
    Czekam na kontakt.
    Nr:535-476-253

  9. Jestem zainteresowana proszę o kontakt 733778921

  10. Witam.Wraz z chłopakiem jesteśmy jak najbardziej zainteresowani ofertą pracy w państwa firmie.Mam doświadczenie i ogromne chęci do pracy nawet od zaraz.Proszę i liczę na kontakt pod nr : 797-798-095.

    Pozdrawiam.

  11. Iwona Skowron na 29 września 2016 @ 17:18

    Witam jestem zainteresowana pracą proszę o kontakt 692309533
    Pozdrawiam

  12. Witam
    Jestem zainteresowana Panstwa oferta pracy wraz z mężem.
    Prosze o kontakt.
    0048723493048
    Lub
    00447823811972

  13. Witam jestem zainteresowana Praca dla 4 osób proszę I pilny kontakt 726-378-769 dziękuję

  14. Jestem zainteresowany powyzsza oferta. W przypadku wybrania mojej osoby zostawiam numer kontaktowy oo48 727 780 792

Zostaw odpowiedź do Magdalena