1450 € brutto miesięcznie

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 27 marca 2016 17:08

Fabryka słodyczy z Dortmundu poszukuje pracowników do pakowania ciastek na produkcji. Oferta pracy w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Pensja: 1450 euro brutto miesięcznie.

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy.

Opis stanowiska:
praca odbywa się przy taśmie produkcyjnej. Polega na układaniu ciastek po 12 sztuk i umieszczaniu ich w maszynie do pakowania. Po gotowym zapakowaniu należy przeprowadzić kontrolę jakości. Gotowe opakowania z ciastkami układa się w pudełkach.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu lub pokój w mieszkaniu w cenie 200 euro;
  • pracę stałą;
  • szkolenia pracownicze;
  • wysokie wynagrodzenie.

Wymagamy:

  • aktualnej książeczki sanepid;
  • doświadczenie jest mile widziane;
  • dużym plusem będzie znajomość HACCP i ISO 22 000;
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • bezkonfliktowości, motywacji do pracy, przyjaznego nastawienia;
  • uczciwego wypełniania zadań.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail: einfach-losungen@germanymail.com

W tytule należy wpisać: „PAKOWANIE CIASTEK, Dortmund 2016″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-dortmund/

ID ogłoszenia: 76256efd7d697dcb

5 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek bez języka Dortmund”

  1. pakowanie ciastek Dortumun2016 na 30 marca 2016 @ 09:52

    jestem zaiteresowana pracowałam w sztaledorfie przy pomadkacz tel 500732599

  2. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta jestem osoba komunikatywna pracowitą uczciwa oraz punktualną gotowa do wyjazu od zaraz prosze o kontakt 733227568 krugeross@gmail.com

  3. Witam jestem zainteresowana,wyjeżdżam za granice kilka razy w roku, więc jestem gotowa do wyjazdu od zaraz, 603753228 prosze o kontakt.

  4. Agata30121998 na 2 kwietnia 2016 @ 17:57

    Dzień dobry, jestem zainteresowana Państwa ofertą proszę o kontakt pod emailem agata.kraj@wp.pl

  5. Jestem chetny moj numer to 575642039

Zostaw odpowiedź do Agata30121998