11,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu pralin bez języka Dortmund

  • Miasto lub region: Dortmund
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 28 września 2017 04:49

Aktualna oferta zatrudnienia w zakładzie z Dortmundu dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu ekskluzywnych czekoladek.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 11,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie produkującym luksusowe czekoladki
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie pralinek do wytłoczek oraz kontrola jakości wyrobów

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • gotowość do przestrzegania surowych norm BHP
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków i sumienność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • mile widziane doświadczenie
  • gotowość do odbycia badań lekarskich
  • samodyscyplina

Oferujemy:

  • zamieszkanie w wynajętych mieszkaniach za 125 euro miesięcznie – część kosztów pokrywa pracodawca
  • ubrania robocze
  • system motywacyjny
  • szkolenia dla pracowników
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie z okresem próbnym oraz możliwością podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania CV, najlepiej w języku niemieckim z aktualnym zdjęciem na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem “pakowanie-pralin09/17”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-jablek-i-gruszek-cottbus/

ID ogłoszenia: 76959cac5151b3c5