10,55 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu zegarków bez języka 2018 Köln

  • Miasto lub region: Kolonia
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 20 lutego 2018 22:41

Możliwość zatrudnienia 2018 w Kolonii dla kandydatów bez doświadczenia i znajomości języka. Dobrze płatna praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu zegarków.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Płaca: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna na magazynie z biżuterią i zegarkami na stanowisku pakowacza
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie zamówień klientów, dokładna kontrola stanu towarów, pakowanie oraz przygotowywanie do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna zgłaszanie uszkodzeń oraz wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • brak przeciwwskazań do pracy pod nadzorem kamer
  • posiadanie dobrych referencji oraz numery kontaktowe do poprzednich pracodawców
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • delikatność i ostrożność
  • pełna dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • darmowe zakwaterowanie na czas pobytu
  • szkolenia wdrażające

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz tytułem “Zegarki, Kolonia – imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-zegarkow-koln/

ID ogłoszenia: 7885a8c1e7e01005