13,50 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz Düsseldorf sprzątanie kliniki stomatologicznej

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 6 czerwca 2017 02:12

Opcja zatrudnienia w Düsseldorfie dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Niemcy praca do podjęcia od zaraz z zapewnionym wsparciem w zorganizowaniu zamieszkania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek w klinice stomatologicznej z Düsseldorfu
  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń używanie w tym celu specjalnych detergentów oraz urządzeń
  • zarządzanie odpadami

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia zatrudnienia za granicą
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, odpowiedzialność
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • świetna organizacja
  • schludność i miła aparycja
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zatrudnienie w oparciu o stałą umowę
  • pełny etat
  • pomoc w szukaniu i wynajęciu kwatery
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • pracę na jednej zmianie od 8 do 16 lub od 13 do 21
  • dla chętnych możliwość dodatkowej pracy w soboty

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości e-mail należy wpisać: „Sprzątanie kliniki stomatologicznej, Düsseldorf″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-od-zaraz-praca-w-niemczech-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 1345935ed6fab21f