9,50 euro za godzinę brutto.

Dla par praca w Niemczech pakownie pralin od zaraz bez języka Düsseldorf

  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Kraj: Niemcy
  • Opublikowany: 5 kwietnia 2016 21:25

Fabryka czekolady z Düsseldorfu zatrudni od zaraz osoby do pracy w Niemczech, przy pakowaniu pralin. Przyjmujemy również pary bez znajomości języka. Przewidujemy dobre wynagrodzenie możliwość zdobycia doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz.

Miejsce pracy: Düsseldorf, Niemcy.

Stawka godzinowa: 9,50 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się przy linii produkcyjnej;
  • polega na układaniu pralinek w pudełku;
  • pudełeczko jest umieszczane w maszynie pakującej;
  • kontrolowanie jakości opakowań.

Wymagania:

  • sprawność i zdolności manualne;
  • wyczucie i delikatność;
  • sumienność, dokładność;
  • umiejętność szybkiej pracy;
  • gotowość do przestrzegania norm panujących na zakładzie.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie płatne 150 euro miesięcznie;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • zawsze terminowe wypłaty;
  • szkolenie pracownicze;
  • ubranie robocze niezbędne do pracy.

Aplikacje:
Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim i niemieckim pod adres mailowy:

einfach-losungen@germanymail.com

W tytule prosimy wpisać: „Niemcy praca przy pakowaniu pralin, imię i nazwisko”.

Odpowiemy na wybrane aplikacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-ogloszenie-pracy-w-niemczech-pakowanie-pralin-bez-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 9445703fa6261d74

4 komentarze na “Dla par praca w Niemczech pakownie pralin od zaraz bez języka Düsseldorf”

  1. Ja i moja dziewczyna jestesmy zainteresowani dana oferta pracy jakim jest pakowacz pralon.
    mozemy wyjechac od zaraz nie ma problemu i nawet na dluzszy okres czasu. prosimy o dalsze wskazowki dotyczace wyjazdu po0zdrawiamy

  2. Dzień dobry. Jestem zainteresowana ofertą pracy i gotową podjąć prace w każdej chwili.

  3. Mariola i Lidia na 18 kwietnia 2016 @ 19:48

    Witam razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane tą ofertą pracy jaka jest pakowanie pralin jesteśmy punktualne i sumienne tel .kontaktowy 785.581.064 Pozdrawiamy

  4. Witam jestem zainteresowany praca mój numer 889077730

Zostaw odpowiedź do Mariola i Lidia