od 176 NOK/h

Dam pracę w Norwegii Bergen na budowie przy regipsach, montaż sufitów

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 04:14

Oferujemy zatrudnienie w Bergen na budowie przy remontach i wykończeniach. Oferta pracy w Norwegii przy regipsach – montażu ścianek działowych i sufitów podwieszanych dla Polaków.

Stanowisko: Monter ścianek działowych

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Stavanger

Zarobki: od 176 NOK/h

Opis stanowiska:

  • prace wykończeniowe przy montażu ścianek działowych oraz ufitów podwieszanych
  • montowanie konstrukcji (stelaży)
  • inne prace budowlane
  • szpachlowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego minimum 3 letniego doświadczenia
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie referencji od byłych pracodawców a także świadectwa pracy potwierdzające posiadane doświadczenie
  • mile widziana praktyka zdobyta w krajach Skandynawskich
  • zaletą będzie umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność montowania systemów Rigips, Gyproc, Donn, Armstrong, Deko, Knauf

Zapewniamy:

  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • gotowość do podjęcia pracy na dłużej – dla najlepszych stałe umowy
  • dobre warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek emerytalnych
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • wsparcie w zorganizowaniu formalności w Norwegii
  • zapewniona odzież robocza i niezbędne narzędzia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bergen-dla-polakow-na-budowie-przy-remontach-montazu-sufitow-suchej-zabudowie/

ID ogłoszenia: 6925667876b734a9

ilość wszystkich wyświetleń: 3871, dzisiaj: 1