168 NOKh brutto + mieszkanie

Dam pracę w Norwegii bez języka Lillehammer od zaraz na produkcji napojów

  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 kwietnia 2017 01:59

Pilnie poszukujemy Polaków bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii na produkcji napojów. Oferta z Lillehammer do podjęcia od zaraz dla 4 osób.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia
Stawka godzinowa: 168 NOK brutto na godzinę pracy
Wakaty: 4
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • dbanie o ciągłość produkcyjną i dostarczanie surowców
  • kontrola jakości procesów produkcyjnych
  • usuwanie opakowań niespełniających wymogów jakościowych
  • pakowanie i foliowanie palet
  • inne zadania zlecane przez koordynatora zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • osoby bez nałogów!
  • brak problemów ze zdrowiem
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pacy
  • dostępność od zaraz do końca sierpnia 2017
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy i możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • umowę do końca sierpnia 2017, a dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia
  • zatrudnienie bez konieczności władania językiem norweskim ze względu na liczną grupę pracowników z Polski
  • bezpłatne zamieszkanie w 2 i 3 osobowych pokojach z dostępem do w pełni wyposażonej kuchni i łazienki
  • dostęp do internetu bezpłatnie
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • bardzo dobre zarobki
  • odprowadzanie składek i płacenie podatku

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez formularz, dostępny na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

Prosimy oznaczyć opcję: „Produkcja napojów Lillehammer”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-napojow-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-w-lillehammer-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 30358f6074245750

5 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii bez języka Lillehammer od zaraz na produkcji napojów”

  1. Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą. Mam pytanie, czy można prace rozpocząć od czerwca?

  2. Młody, energiczny, niebojacy sie wyzwan mezczyzna. Szybko odnajduje sie w nowym otoczeniu i nawiazuje kontakt z ludzmi. Posiadam dyplom ukonczenia studiów wyższych, prawo jazdy kategorii B oraz doswiadczenie w duzym zakładzie produkcyjnym jako operator maszyn CNC. Nie posiadam dzieci oraz nałogów. Jestem osobą dyspozycyjną oraz szybko się uczę.Chcę rozwijać umiejetności i nauczyć się języka Norweskiego.
    Prosze o kontakt

  3. Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz.
    Proszę o kontakt

  4. praca lilehamer na 29 kwietnia 2017 @ 14:31

    witam jestem zainteresowany podjeciem pracy posiadam id norweskie

  5. Dzen dobry!Para z Ukrainy zainteresowany w oferte/Szukamy prace w Norwegii.Estem w Polsce/Moj nomer 575774841 Wadym

Zostaw odpowiedź do Wadym