175 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez języka na magazynie z żywnością od zaraz 2017 Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 czerwca 2017 02:44

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2017 na magazynie hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz w Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier
Zarobki: 175 NOK na godzinę
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Obowiązki:

  • przygotowanie zamówień – zbieranie towaru zgodnie z listą, układanie na paletach, zabezpieczanie, transport na rampę
  • wypełnianie dokumentów i wprowadzanie danych do systemu
  • rozładunek i załadunek artykułów
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • samodzielność
  • dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • opiekę koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • legalną, norweską umowę pracę wraz z ubezpieczeniem i możliwością korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • rzetelne przeszkolenie
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 4500 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesłać poprzez poniższy formularz, z oznaczeniem opcji: „Magazynier / Komisjoner Oslo”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-oslo-na-magazynie-spozywczym/

ID ogłoszenia: 939593f275ad1a1b