od 196 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 listopada 2020 18:48

Propozycja rozpoczęcia bez znajomości języka pracy w Norwegii. Zatrudnienie od zaraz w Oslo przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 196 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie oraz dezynfekowanie powierzchni komercyjnych, takich jak: przystanki, klatki schodowe oraz windy;
  • praca wykonywana będzie w specjalnym kombinezonie z użyciem wysokiej jakości chemii;
  • do zadań należy wycieranie, mycie oraz wykonywanie oprysków.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowane i solidne wykonywanie zadań;
  • dokładność;
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • chęć pracy w nadgodzinach;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • norweską umowę na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę na konto pracownika;
  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-sprzatanie-dezynfekcja-powierzchni-oslo/

ID ogłoszenia: 6615fbbe31eb5e52