166,80 NOK brutto za godzinę

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 października 2016 21:07

Od zaraz poszukiwane 4 osoby bez znajomości języka do zatrudnienia w zakładzie przetwórstwa mięsnego z Sarpsborg. Praca w Norwegii polega na pakowaniu wędlin przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 4

Stawka godzinowa: 166,80 NOK brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika jest ważenie oraz układanie na tackach krojonych wędlin

Wymagania:

  • mile widziana znajomość przepisów HACCP lub ISO 22000
  • gotowość do odbycia szkolenia wdrażającego
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy związanej z żywnością
  • samodyscyplina
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • motywacja i chęć do pracy
  • dostępność na okres minimum pół roku
  • brak uzależnień
  • zdolność pracy zespołowej
  • języka angielski na dobrym poziomie

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu formalności
  • zatrudnienie za pośrednictwem agencji z możliwością przedłużenia współpracy u norweskiego pracodawcy
  • wparcie koordynatora
  • mieszkanie płatne w cenie 4000 NOK miesięcznie, w przypadku par – 6000 NOK

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie: http://bit.do/rekrutacjanorwegia2016, należy zaznaczyć opcję “Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-pakowaniu-wedliny-bez-jezyka-w-sarpsborg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 682580e50c2ec402

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz bez języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg”

  1. Angelikaa20 na 2 listopada 2016 @ 16:58

    Witam . Jestem zainteresowana Państwa ogloszeniem dla pary . Zostawiam swój e-mail angelikakownacka@o2.pl

  2. Good day.
    My name is Olha. I’m a woman. I live in Poznan, I am 44 years old.
    I am looking for work in fish processing plants.
    I don’t have much experience.
    But willingly and quickly gonna learn.
    I can do other work commissioned by the employer.
    I’m used to hard work. like to work.
    I’m not afraid of cold.
    I’m open for suggestions.
    I am waiting for a response. Thank you.