168,20 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2016 19:29

Poszukujemy kandydatów do pracy w Norwegii na magazynie sklepu internetowego. Zatrudnienie możliwe od zaraz w Drammen dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz (styczeń 2017)

Wynagrodzenie: 168,20 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie zajmującym się sprzedażą wysyłkową gier, książek, płyt i gadżetów
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówionych towarów za pomocą skanera ręcznego
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie produktów do wysyłki

Wymagania:

  • dobra organizacja czasu
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • przychodzenie na czas
  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zapewnione miejsce do zamieszkania w cenie 4500 NOK za miesiąc
  • pracę z okresem próbnym z możliwością stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • szkolenia wdrażające
  • wsparcie w załatwianiu formalności na miejscu

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych przedstawioną ofertą pracy prosimy o wysyłanie aplikacji na adres:

norwayworker@europe.com z podaniem nr. ref.: m/15/16

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-2017-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-drammen/

ID ogłoszenia: 22858554ce0dfdd5

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Drammen”

  1. Posiadam duza sile fizyczna i checi do pracy moj angielski jest na stopniu komunikatywnym jestem Zorganizowany i odpowiedzialny.prosze o kontakt

  2. Aleksander na 15 stycznia 2017 @ 17:14

    Witam! jestem zainteresowany pracą od zaraz. PROSZE O KONTAKT w.sasin20@gmail.com tel\kom 513022915