173 NOK za godzinę brutto

Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji opakowań bez języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 00:48

Dostępna od zaraz opcja tymczasowego zatrudnienia w fabryce opakowań kartonowych z Oslo. Aktualna praca w Norwegii na produkcji bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 173 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji przy cięciu i sklejaniu arkuszy
  • zadaniem pracownika w dziale pakowania będzie układanie złożonych opakowań w stosy po 100 sztuk, foliowanie, a następnie przygotowywanie ich do wysyłki lub magazynowania

Wymagania:

  • co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie poligraficzne lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • chęć do nabywania nowych umiejętności
  • pracowitość
  • możliwość wyjazdu od zaraz na okres min. 3 miesięcy
  • dokładność i staranność

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu formalności i dokumentów niezbędnych do podjęcia zatrudnienia
  • wypłaty realizowane w terminie na konto
  • możliwość odpłatnego skorzystania z zakwaterowania w czasie pierwszej umowy w pokojach jednoosobowych za 2500 NOK miesięcznie
  • umowę z agencją, następnie możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci aplikować należy za pomocą strony:

https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017 z zaznaczeniem opcji “Produkcja opakowań Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-opakowan-od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 7745868125f5fadf

8 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na produkcji opakowań bez języka Oslo”

  1. Jestem zainteresowana prosze o kontakt tel.782157994

  2. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt na kiwny27@gmail.com

  3. jestem gotowa na wyjazd jusz teraz.

  4. witam jestem zainteresowany prosze o kontakt 781119436

  5. Aleksander na 15 stycznia 2017 @ 17:10

    WITAM! jestem zainteresowany pracą od zaraz. proszę o kontakt w.sasin20gmail.com tel\kom 513022915 Alex

  6. Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy oraz gotowi jesteśmy podjąć ją od zaraz. Uprzejmie prosimy o kontakt pod adres radwan87@wp.pl

  7. Ktzysztof na 3 lutego 2017 @ 12:47

    Witam jestesmy zaintersowani praca posiadamu doswiadczenie w pracy na produkcji moj nr tel 883522497

  8. Dzen dobry!Para z Ukrainy zainteresowany w oferte/Szukamy prace w Norwegii.Jestem w Polsce/Moj nomer 575774841 Wadym

Zostaw odpowiedź do Maciej