143 SEK brutto/h

Dam pracę w Szwecji bez języka na produkcji soków od zaraz Västerås

  • Miasto lub region: Västerås
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 20:23

Fabryka z Västerås potrzebuje chętnych do pracy w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków na produkcji soków. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Västerås.

Wynagrodzenie: 143 SEK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • najpierw pracownik przechodzi dokładne szkolenie z BHP oraz obsługi urządzeń produkcyjnych, a zlecane zadania zostaną dokładnie omówione;
  • pracownik będzie obsługiwał i mył urządzenia, przygotowywał składniki do produkcji, czyli mył je i sortował;
  • pakowanie gotowych już produktów;
  • ustawianie na taśmie pustych opakowań itp.

Wymagania:

  • nie jest wymagany j. szwedzki, ale konieczna jest komunikatywna znajomość j. angielskiego;
  • dokładność, precyzyjność, samodzielność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • szkolenie pracownicze, trwające kilka dni;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • umowę próbną, a dla najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia;
  • szwedzką umowę o pracę;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwijania się;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

CV oraz LM z danymi kontaktowymi należy przesłać na adres: pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja soków, Västerås, od grudnia 2019

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-sokow-od-zaraz-vasteras/

ID ogłoszenia: 775de00b7188848

1 odpowiedź na “Dam pracę w Szwecji bez języka na produkcji soków od zaraz Västerås”

  1. TheBanach na 28 maja 2020 @ 20:34

    Witam jest możliwość wyjazdu w parze na sezon?
    519 401 414
    damianbanach1223@gmail.com

Zostaw odpowiedź do TheBanach