125 SEK/h

Dam pracę w Szwecji dla kobiety od zaraz sprzątanie domów bez języka Uddevalla

  • Miasto lub region: Uddevalla
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 6 listopada 2018 19:50

Aktualne ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz dla kobiety przy sprzątaniu domów, łódek i jachtów. Oferta z Uddevalli bez znajomości języka szwedzkiego. Firma pomaga w organizacji zakwaterowania.  Doświadczenie nie jest wymagane.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Uddevalla, Szwecja.

Stawka za godzinę: 125 SEK/h brutto lub 145 SEK na działalności gospodarczej.

Start: od zaraz.

Opis stanowiska:
zatrudniona Pani będzie zajmowała się sprzątaniem domów prywatnych,biur, jachtów i łódek. Praca jest zawsze wykonywana w grupie. Jesteśmy pomocni i życzliwi – chętnie wdrożymy nową osobę do zespołu i nauczymy nowych rzeczy. Mogą zdarzyć się zlecenia samodzielne, ale to zdarza się rzadko.

Wymagania:

  • motywacja do pracy i dobre chęci – najważniejsze!;
  • punktualność i dyspozycyjność;
  • dokładność, przykładanie się;
  • doświadczenie jest mile widziane, ale nie jest wymogiem koniecznym;
  • zaletą będzie prawo jazdy;
  • zatrudniamy osoby również na działalności;
  • przyjazne usposobienie, kultura, życzliwość.

Oferujemy:

  • pomoc w organizacji zakwaterowania – pokój w cenie 2500-3000 SEK miesięcznie;
  • stałe zlecenia;
  • miłą atmosferę;
  • detergenty i sprzęty potrzebne do pracy;
  • wstępne szkolenie i wdrożenie w obowiązki;
  • szwedzką umowę o pracę.

Aplikacje:
Prosimy kontaktować się z nami za pośrednictwem poniższych danych:

Din tredje hand
Bäcken 632 ellös
+46704444726
Info@dintredjehand.se
www.dintredjehand.se

ID ogłoszenia: 6325be1ce890b52d

2 komentarze na “Dam pracę w Szwecji dla kobiety od zaraz sprzątanie domów bez języka Uddevalla”

  1. Aktualne? na 11 marca 2019 @ 21:54

    Witam. Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?

  2. Magdalena Krupa na 20 czerwca 2019 @ 00:56

    Witam,
    czy jest mozliwosc pracy podczas sezonu?

Zostaw odpowiedź do Aktualne?