do uzgodnienia

Dam pracę w Szwecji dla kuriera – kierowcy kat.B od zaraz Sztokholm

  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2015 14:55

Zatrudnienie Sztokholmie na stanowisku kuriera od zaraz przy rozwożeniu przesyłek. Oferta pracy w Szwecji dla kierowcy kat.B ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B – kurier

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik rozwozi przesyłki do odbiorców na przydzielonym terenie.
  • Konieczne będzie zbieranie potwierdzeń odbioru.
  • Osoba zatrudniona odbiera również przesyłki do nadania.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność
  • samodzielność
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferta:

  • zapewniamy samochód służbowy, odzież roboczą oraz telefon do kontaktu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą oferta prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

OGŁOSZENIE WYGASŁO

ID ogłoszenia: 23255df049f12c1a

ilość wszystkich wyświetleń: 5183, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Szwecji dla kuriera – kierowcy kat.B od zaraz Sztokholm”

  1. Szukam pracy na 30 maja 2017 @ 10:37

    Hej jestem zainteresowany praca dla kuriera znam bardzo dobrze miasto i pracuje jako kierowac juz 3 lata w Sztokcholmie prosze o kontakt