80 SEK/godzinę NETTO

Dam pracę w Szwecji jako mechanik samochodów ciężarowych i naczep, Malmö

  • Miasto lub region: Malmo
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 12 stycznia 2018 00:40

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Szwecji na stanowisku mechanika samochodowego w mieście Malmö. Zatrudnienie przy naprawie i konserwacji naczep i samochodów ciężarowych.

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów ze Szwecji, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I NACZEP

Miejsce pracy: Szwecja, Malmö

Obowiązki:

– serwis oraz naprawy bieżące w celu eliminowania występujących wad

– dokonywanie diagnostyki samochodów ciężarowych i naczep

– bieżące oraz okresowe kontrole pojazdów

Wymagania:

– doświadczenie w samodzielnych naprawach samochodów ciężarowych i naczep

– prawo jazdy kat. C

– własny samochód do dyspozycji

– mile widziane wykształcenie kierunkowe

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pełen etat (praca dwuzmianowa)

– wynagrodzenie: 80 SEK/h netto

– zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres czasu (po pół roku, możliwość zatrudnienia na warunkach szwedzkich)

– bezpłatne zakwaterowanie w domu, pokoju pojedynczym

– pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy w Szwecji

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV (mile widziane ze zdjęciem), na adres:

rekrutacja@perfectjob.com.pl

Prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

ID ogłoszenia: 785a55df40d471c

ilość wszystkich wyświetleń: 809, dzisiaj: 1