do uzgodnienia

Dam pracę w Szwecji od zaraz glazurnik na budowie bez języka Norrköping

  • Miasto lub region: Norrköping
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 5 grudnia 2018 20:49

Ogłoszenie pracy w Szwecji od zaraz na budowie dla kafelkarza/glazurnika przy wykończeniach. Propozycja bez znajomości języka szwedzkiego w Norrköping z bardzo dobrym wynagrodzeniem i zakwaterowaniem.

Stanowisko: glazurnik – kafelkarz.

Lokalizacja: Norrköping, Szwecja.

Start: od zaraz.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • układanie glazury na ścianach i podłogach w czasie wykończeń i remontów;
  • odpowiednie przygotowanie podłoża;
  • wykonywanie pracy w sposób precyzyjny i fachowy.

Wymagania:

  • doświadczenie jako glazurnik min. 3 lata;
  • uczciwość;
  • odpowiedzialność;
  • przykładanie się do pracy;
  • mile widziany język angielski lub szwedzki;
  • punktualność;
  • przyjazne podejście.

Oferujemy:

  • wysokie zarobki;
  • umowę zlecenie;
  • zamieszkanie w dobrym standardzie;
  • narzędzia robocze i odpowiednią odzież;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • pomoc w formalnościach.

Aplikacje:
Serdecznie zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poniższych danych:

praca@wecandoit.pl
tel. 48 587313134

Informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas zgłoszenia.

W aplikacji prosimy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

źródło: pracadlapolakow.eu

ID ogłoszenia: 5235c07bbe7a1eb5