143 SEK na godzinę brutto

Dam pracę w Szwecji od zaraz na produkcji soków bez języka Västerås

  • Miasto lub region: Västerås
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 16 października 2016 00:02

Od zaraz oferta pracy w Szwecji dla osób bez znajomości języka szwedzkiego. Zatrudnienie w zakładzie z Västerås możliwe dla Polaków na produkcji naturalnych soków.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Västerås, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 143 SEK brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce polega na przygotowywaniu naturalnych soków, bez konserwantów i ulepszaczy
  • do zadań pracownika należy segregacja, kontrola jakości surowców, obsługa urządzeń oraz pakowanie
  • czynności wykonywane są według przepisów BHP

Wymagania:

  • ścisłe stosowanie się do zasad obowiązujących pracowników
  • punktualność
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej branży
  • dostępność od zaraz
  • chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • pakiet świadczeń oraz system motywacyjny
  • szkolenia
  • wsparcie w znalezieniu mieszkania
  • perspektywę rozwoju
  • samodzielność pracy
  • pracę na atrakcyjnych warunkach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres: arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem “SZWECJA PRACA na produkcji soków, Västerås”. Umowa zostanie podpisana w Gdyni, Agencja nie zwraca kosztów podróży.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-szwecja-od-zaraz-na-produkcji-sokow-vasteras/

ID ogłoszenia: 51058025a2955ee7

2 komentarze na “Dam pracę w Szwecji od zaraz na produkcji soków bez języka Västerås”

  1. Jestem zainteresowany proszę o kontakt : +48 518 198 555 Adam

  2. Jestem zainteresowana, mam PN, mieszkam w Koping. +48516849169

Zostaw odpowiedź do Iwona