17000 do 22000 SEK/mc brutto

Dam pracę w Szwecji od zaraz przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur Göteborg

  • Miasto lub region: Göteborg
  • Kraj: Szwecja
  • Opublikowany: 22 maja 2017 03:30

Oferta aktualnej pracy w Szwecji dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur. Zatrudnienie od zaraz w Göteborgu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Göteborg, Szwecja
Wynagrodzenie: 17000 do 22000 SEK miesięcznie brutto czyli około 8-10 tysięcy zł
Termin: od zaraz

Zadania:

  • sprzątanie domów i mieszkań prywatnych oraz powierzchni biurowych zgodnie z wymaganymi standardami

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy
  • rzetelne podejście do zadań
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej
  • samodzielność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość korzystania z samochodów służbowych
  • przeszkolenie z zakresu BHP
  • możliwość zorganizowania odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • zatrudnienie na pół roku
  • pełny etat
  • dla pracowników najsumienniejszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Szwecji

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Szwecji zapraszamy do kontaktu poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 418591a4f7d92abe

ilość wszystkich wyświetleń: 2750, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dam pracę w Szwecji od zaraz przy sprzątaniu domów, mieszkań i biur Göteborg”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani wyjazdem dwie osoby nr 509597386

Zostaw odpowiedź do Renata