do ustalenia

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka przy zbiorach truskawek od maja 2018 East Boldre

  • Miasto lub region: East Boldre
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 00:11

Zatrudnimy od maja 2018 w East Boldre kandydatów bez znajomości języka. Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach truskawek na polu z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: East Boldre, okolice Southampton, Anglia

Termin rozpoczęcia: od maja 2018

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca sezonowa będzie polegała na zbieraniu truskawek z upraw polowych lub tunelowych

Wymagania:

  • dobra kondycja
  • brak problemów ze zdrowiem
  • chęć do pracy
  • dobre nastawienie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zamieszkanie w dobrych warunkach
  • atrakcyjne zarobki
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • szansę rozwoju i uzyskania awansu
  • zatrudnienie na uczciwych warunkach
  • pracę na czas określony
  • możliwość skorzystania z rozrywek na miejscu w czasie wolnym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy wysyłać na adres:

recruitment@newforestfruit.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-sezonowa-2018-przy-zbiorach-truskawek-od-maja-bez-jezyka-w-east-boldre/

ID ogłoszenia: 7615a467726c13bc