od 9,50 GBP brutto/h

Dam sezonową pracę w Anglii bez języka zbiory pomidorów i papryki od zaraz Cambridge

  • Miasto lub region: Cambridge
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 15 września 2022 23:35

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Anglii na terenie szklarni. Zatrudnienie w Cambridge bez języka przy zbiorach pomidorów, ogórków i papryki. Zakwaterowanie darmowe organizował będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Cambridge.

Wynagrodzenie: od 9,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie zbieranie, pielęgnowanie pomidorów, papryki i ogórków;
  • pod koniec kontraktu porządkowanie szklarni oraz sortowanie warzyw.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia;
  • oferta skierowana dla osób z UK;
  • pełne szczepienie albo negatywny test na Covid-19.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • możliwość wzięcia zaliczki na miejscu po podpisaniu umowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: adam.bednarczyk82@interia.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-zbiory-pomidorow-papryki-w-szklarni-cambridge-uk/

ID ogłoszenia: 3563238ba08bcab