do uzgodnienia

Dam sezonową pracę w Anglii od zaraz bez języka zbiory warzyw Rainford UK

  • Miasto lub region: Rainford
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 10:48

Sezonowa praca w Anglii od zaraz przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie na farmie z Raindford bez znajomości języka oraz doświadczenia. Zapewniamy wysokie zarobki oraz miłą atmosferę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Miejsce: Rainford, UK.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:

  • zbiory i oczyszczanie warzyw;
  • sortowanie warzyw oraz układanie ich w skrzynkach;
  • przygotowanie towaru do wysyłki.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • energiczność;
  • spostrzegawczość;
  • dobry stan zdrowia;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • solidność, pracowitość, sumienne podejście.

Oferujemy:

  • pracę sezonową lub stałą dla chętnych – praca jest przez cały rok, ponieważ uprawiane są różne warzywa;
  • dobre wynagrodzenie;
  • brytyjską umowę o pracę;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • wstępne przeszkolenie.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji pod adres mailowy:

  • adam@career-makers.co.uk

Źródło: career-makers.co.uk

ID ogłoszenia: 767578fd89353b33

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Anglii od zaraz bez języka zbiory warzyw Rainford UK”

  1. Aga_7176 na 22 lipca 2016 @ 10:18

    Witam, mam 22 lata i wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy przy zbiorach. Mieszkamy na wsi, więc mamy duże doświadczenie, jesteśmy odpowiedzialni i zaangażowani w powierzone nam zadania. Jesteśmy dyspozycyjni, w związku z datą wyjazdu.
    e-mile : agnieszka.marzec@spoko.pl
    tel. 791 712 493
    Proszę o szybką odp na podany kontakt
    Z góry dziękuje

  2. Witam, dwie osoby z doświadczeniem gotowe na wyjazd, prosze o kontakt, gdyż podany adres email nie istnieje.
    Pozdrawiam

  3. Adrian Cholewa na 15 sierpnia 2016 @ 09:53

    Jestem zainteresowany igotowy do pracy