na akord

Dam sezonową pracę w Anglii od zaraz przy zbiorach kapusty bez języka k. Bostonu

  • Miasto lub region: okolice Bostonu
  • Kraj: Anglia
  • Opublikowany: 14 października 2019 19:37

Możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka. Zatrudnienie w okolicach Bostonu dla pracowników sezonowych przy zbiorach kapusty. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Bostonu.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla mężczyzn;
  • obowiązkiem pracownika będzie ścinanie kapusty.

Wymagania:

  • zmotywowanie oraz chęci do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe – pracę na akord;
  • legalne zatrudnienie;
  • możliwość zatrudnienia od zaraz;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane sezonową pracą w Anglii proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:

  • (+44) 079 6030 4655;
  • (+44) 079 6987 4593;
  • (+44) 074 9577 0654.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-przy-zbiorach-kapusty-bez-jezyka-k-bostonu/

ID ogłoszenia: 7045da47c6e6381b