12000-16000 DKK miesięcznie

Dam sezonową pracę w Danii bez języka sortowanie i zbiory w szkółce leśniej Vejle

  • Miasto lub region: Vejle
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 20:47

Poszukujemy pracowników do szkółki leśnej w Vejle. Sezonowa praca w Danii bez znajomości języka przy zbiorach oraz sortowaniu. Szukamy osób dokładnych i skrupulatnych.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Vejle, Dania.

Pensja miesięczna: 12 000 – 16 000 DKK.

Opis stanowiska:
osoby zatrudnione będą zajmowały się sortowaniem oraz zbiorami w szkółce leśnej. Kierownik będzie zlecał również inne zadania związane z uprawą choinek.

Wymagania wobec kandydatów:

  • brak poważnych chorób;
  • własny samochód i prawo jazdy;
  • mile widziana możliwość przyjechania w grupie;
  • sprawność fizyczna;
  • duża pracowitość;
  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność;
  • mile widziane będzie doświadczenie przy choinkach.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 4-8 tygodni w różnych terminach – można dopasować do swojej dyspozycyjności;
  • dobre zarobki;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • pracę w miłej atmosferze, na łonie natury.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, jeśli macie jakieś dodatkowe pytania lub chcecie złożyć aplikację, zapraszamy do kontaktowania się na adres mailowy:

  • rekrutacja@polandforest.dk

Źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-szkolce-lesnej-zbiory-sortowania-id341581.html

ID ogłoszenia: 4855773f027b00ba

4 komentarze na “Dam sezonową pracę w Danii bez języka sortowanie i zbiory w szkółce leśniej Vejle”

  1. iestem zainteresowana praca moge wyiechac 535502540

  2. Witam!

    Proszę o szczegółową informację dotyczącą oferty

  3. Jacek Janicki na 12 lipca 2016 @ 18:47

    Witam serdecznie.Jestem zainteresowany pracą w państwa Firmie od zaraz.Proszę o kontakt Jacek tel.0048 536956971.Pozdrawiam.

  4. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Jeśli jest nadal aktualna proszę o kontakt.

Zostaw odpowiedź do Jacek Janicki