7000 PLN netto/mc

Dam sezonową pracę w Danii bez znajomości języka zbiory kapusty od zaraz

  • Miasto lub region: Dania
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 7 września 2020 17:55

Zatrudnienie bez znajomości języka dla pracowników sezonowych. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Danii przy zbiorach kapusty. Pracodawca zapewnia wsparcie w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7000 PLN netto na mc – 6100 PLN podstawy oraz 900 PLN pieniędzy wakacyjnych.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 7.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie ciął i zbierał kapustę, sałatę oraz jarmuż, gdzie normą godzinową jest 16 skrzynek po 30 sztuk;
  • do zadań będzie należało też pielenie warzyw oraz zakładanie siatek ochronnych;
  • wykonywanie także innych prac rolno-produkcyjnych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć wykonywania pracy fizycznej w różnych warunkach atmosferycznych;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania;
  • pomoc administracyjna w Danii;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe, a także rękawice;
  • zdobycie doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość pobrania zaliczki, ale nie może jej wysokość przekroczyć 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%102

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-danii-przy-zbiorach-kapusty-od-zaraz-2020/

ID ogłoszenia: 6175f5648ca2064f