12 000 - 16 000 DKK miesięcznie

Dam sezonową pracę w Danii dla grup bez języka Vejle sortowanie i pielęgnacja drzewek

  • Miasto lub region: Vejle
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 9 marca 2016 20:33

Poszukujemy pracowników sezonowych do zadań przy pielęgnacji drzewek w Vejle. Praca w Danii, bez znajomości języka oraz doświadczenia, dla grup w szkółce leśnej.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Wynagrodzenie: 12 – 16 tyś. DKK miesięcznie brutto.

Miejsce: Vejle.

Opis:
praca będzie polegała na pielęgnacji młodych drzewek w szkółce leśnej oraz sortowaniu zbiorów. Więcej szczegółów i informacji ma temat tej pracy udzielamy mailowo.

Wymagania:

  • możliwość przyjazdu własnym samochodem;
  • doświadczenie w leśnictwie mile widziane;
  • dobra organizacja pracy;
  • siła fizyczna i dobre zdrowie;
  • sumienne podejście do zadań;
  • praca dla osób od 20 do 45 lat.

Zapewniamy:

  • możliwość rozwoju;
  • uczciwą i legalną umowę;
  • pomoc we wdrożeniu w obowiązki;
  • zapoznanie z pracą i grupą;
  • szkolenie początkowe;
  • stabilne zatrudnienie na sezon;
  • miłą i pomocną ekipę współpracowników.

Aplikacje:
CV prosimy wysyłać pod adres mailowy:

rekrutacja@polandforest.dk

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dania-praca-dla-grup-bez-jezyka-w-lesnictwie-przy-sortowaniu-vejle/

ID ogłoszenia: 34656e05b0db4668

3 komentarze na “Dam sezonową pracę w Danii dla grup bez języka Vejle sortowanie i pielęgnacja drzewek”

  1. witam.moge wiecej inforamcji na temat pracy?trzeba znać język angielski?pozdrawiam

  2. czy można cos wiecej na ten temat mam oferte do Dani do zbioru warzyw mam jednowo wolne miejsce ,moge zabrac .gg36544389

  3. Grupa Patryk i Sebastian na 19 maja 2016 @ 10:24

    Witam jestem zainteresowany pracą z kolegą ,mamy własne auto ,jesteśmy młodzi silni i
    Energiczni .Wiek 20 i 21 lat dobrze zbudowani do ciężkiej fizycznej pracy .Proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź do Katarzyna