70 DKK na godz.

Dam sezonową pracę w Danii przy zbiorach sadzonek jodły bez języka Jutlandia

  • Miasto lub region: Jutlandia
  • Kraj: Dania
  • Opublikowany: 13 lutego 2019 20:42
  • Wygasa: 13 dni, 19 godzin

Możliwe zatrudnienie dla Polaków do pracy w Danii przy zbiorach sadzonek jodły. Oferta z Jutlandii bez znajomości języka, a do tego pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania, a także duńską umowę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Jutlandia.

Wynagrodzenie: 70 DKK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 50.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy zbiorach sadzonek jodły kaukaskiej.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków;
  • dyspozycyjność;
  • dobre zdrowie;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku;
  • wysoka jakość wykonywanej pracy;
  • własny samochód.

Oferujemy:

  • 70 DKK na godzinę, czyli 39,90 PLN, a do tego 12,5% dodatku wakacyjnego do każdej przepracowanej godziny, w związku z tym średnie zarobki w miesiącu to: 14 000 DKK, czyli  7 980 PLN;
  • możliwość zatrudnienia na stałe;
  • zdobycie doświadczenia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • w pierwszym miesiącu zatrudnienia można wziąć zaliczkę w wysokości 3000 koron;
  • pomoc w zorganizowaniu mieszkania w cenie 100 koron za dobę i w odległości 20 – 30 km od miejsca pracy;
  • duńską umowę;
  • obsługę administracyjną;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą przesyłać swoje zgłoszenia na adres: jl@pf-gruppen.com albo pod numerem telefonu: +48 664 764 763.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/od-zaraz-dania-praca-przy-zbiorach-sadzonek-jodly-kaukaskiej-bez-znajomosci-jezyka-jutlandia/

ID ogłoszenia: 775c643e2158002